Наша компания производит доставку по всему Узбекистану
MikroTik wAP ax LTE7 kit wAPGR-5HaxD2HaxD&R11e-LTE7 — Wi-Fi 6, LTE Category 7, ikkita Gigabit Ethernet port, RouterOS v7 va IP66 himoyali korpusga ega tashqi access point hamda LTE router.
Qurilma dala hovli, ofis, ombor, savdo nuqtasi, IP videokuzatuv, masofaviy obyektlar va LTE orqali asosiy yoki zaxira internet kerak bo‘lgan joylar uchun mos. Bitta korpusda LTE ulanish, Wi-Fi 6 va simli gigabit portlar birlashgan.
O‘zbekiston sharoitida wAP ax LTE7 kit universal MikroTik yechimidir: LTE Cat7 yuklab olishda 300 Mbps gacha va yuklashda 100 Mbps gacha, Band 28 va Band 32 qo‘llab-quvvatlashi, PoE-In, DC jack, passiv sovitish va -30°C dan 70°C gacha sinovdan o‘tgan harorat diapazoni.
| Asosiy xususiyatlar | |
|---|---|
| Product code | wAPGR-5HaxD2HaxD&R11e-LTE7 |
| Suggested price | $169.00 |
| Architecture | ARM 64bit |
| CPU | IPQ-5010 |
| CPU core count | 2 |
| CPU nominal frequency | 800 MHz |
| CPU Threads count | 2 |
| RouterOS license | 4 |
| Operating System | RouterOS v7 |
| Size of RAM | 256 MB |
| Storage size | 128 MB |
| Storage type | NAND |
| MTBF | Approximately 200'000 hours at 25C |
| Tested ambient temperature | -30°C to 70°C |
| Quvvatlanish | |
| Number of DC inputs | 2 (DC jack, PoE-IN) |
| DC jack input Voltage | 12-57 V |
| Max power consumption | 13 W |
| PoE in | 802.3af/at |
| Cooling type | Passive |
| PoE in input Voltage | 18-57 V |
| Mobile | |
| 3G Category | R8 (DL: 42.2 Mbps; UL: 5.76 Mbps) |
| 3G bands | 1 (2100 MHz), 3 (1800 MHz), 5 (850 MHz), 8 (900 MHz) |
| LTE Category | 7 (DL: 300 Mbps; UL: 100 Mbps) |
| MIMO DL | 2x2 |
| MIMO UL | 1x1 |
| LTE FDD bands | 1 (2100 MHz), 3 (1800 MHz), 5 (850 MHz), 7 (2600 MHz), 8 (900 MHz), 20 (800 MHz), 28 (700 MHz), 32 (1500 MHz) |
| LTE TDD bands | 38 (2600 MHz), 40 (2300 MHz), 41 (2500 MHz) |
| TAC | 35312597 |
| Ethernet | |
| 10/100/1000 Ethernet ports | 2 |
| Peripherals | |
| Number of SIM slots | 1 Modem (Micro SIM) |
| MiniPCI-e slots | 1 |
| Boshqa imkoniyatlar | |
| CPU temperature monitor | Yes |
| PCB temperature monitor | Yes |
| Voltage Monitor | Yes |
| Sertifikat va himoya | |
| Certification | CE, EAC, ROHS |
| IP | 66 |
| Komplektatsiya | |
| Power adapter | 24V 0.8A power adapter |
| PoE injector | Gigabit PoE injector |
| Hose clamp | 1 |
Hech qanday post topilmadi
Расскажите нам что-нибудь об этом и помогите другим принять правильное решение
Sharh yozingНаша компания производит доставку по всему Узбекистану
Мы предлагаем только те товары, в качестве которых мы уверены
У вас есть 30 дней, для того чтобы протестировать вашу покупку
© 2019 - 2026 EKOM. © Designed by AlexorLine