Наша компания производит доставку по всему Узбекистану
MikroTik netPower 16P CRS318-16P-2S+OUT — 16 ta Gigabit Ethernet PoE-out porti va yuqori tezlikdagi uplink uchun 2 ta SFP+ portga ega tashqi muhitga mo‘ljallangan Cloud Router Switch. Qurilma RouterOS yoki SwitchOS tizimida ishlaydi.
Ushbu model videokuzatuv tizimlari, access pointlar, IP-qurilmalar va tarqatilgan tarmoqlar uchun qulay. PoE quvvat berish, kommutatsiya va optik magistral ulanishlarni bitta korpusda birlashtirish mumkin.
O‘zbekiston sharoitida CRS318-16P-2S+OUT biznes, provayder tarmoqlari, omborlar, mehmonxonalar, kottej hududlari va tashqi o‘rnatish talab qilinadigan obyektlar uchun ishonchli PoE switch yechimi bo‘la oladi.
| Asosiy xususiyatlar | |
|---|---|
| Product code | CRS318-16P-2S+OUT |
| Suggested price | $279.00 |
| Architecture | ARM 32bit |
| CPU | 98DX226S |
| CPU core count | 2 |
| CPU nominal frequency | 800 MHz |
| Switch chip model | 98DX226S |
| Dimensions | 303 x 212 x 78 mm |
| RouterOS license | 5 |
| Operating System | RouterOS / SwitchOS |
| Size of RAM | 256 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| MTBF | Approximately 200'000 hours at 25C |
| Tested ambient temperature | -40°C to 70°C |
| Quvvatlanish | |
| Number of DC inputs | 2 (DC jack) |
| DC jack input Voltage | 18-30 V / 48-57 V |
| Max power consumption | 316 W |
| Max power consumption without attachments | 16 W |
| Cooling type | Passive |
| PoE-out | |
| PoE-out ports | Ether1-Ether16 |
| PoE out | 802.3af/at |
| Low voltage PoE-Out current limit | 1.1 A |
| High voltage PoE-Out current limit | 0.6 A |
| Max total out (A) | 2.8A (18V-30V) & 1.4A (48V-57V) x2 |
| Ethernet | |
| 10/100/1000 Ethernet ports | 16 |
| Number of 1G Ethernet ports with PoE-out | 16 |
| Fiber | |
| SFP+ ports | 2 |
| Boshqa imkoniyatlar | |
| CPU temperature monitor | Yes |
| Voltage Monitor | Yes |
| Sertifikat va himoya | |
| Certification | CE, EAC, ROHS |
| IP | IP54 |
| Komplektatsiya | |
| Hose clamp | 2 |
| K-66 fastening set | 1 |
Hech qanday post topilmadi
Расскажите нам что-нибудь об этом и помогите другим принять правильное решение
Sharh yozingНаша компания производит доставку по всему Узбекистану
Мы предлагаем только те товары, в качестве которых мы уверены
У вас есть 30 дней, для того чтобы протестировать вашу покупку
© 2019 - 2026 EKOM. © Designed by AlexorLine