Наша компания производит доставку по всему Узбекистану
MikroTik LHGG LTE7 kit LHGGR&R11e-LTE7 — LTE Category 7 modem, 17 dBi yo‘naltirilgan antenna, Gigabit Ethernet port va PoE-In quvvatlanishga ega tashqi LTE yechim. Qurilma RouterOS v7 tizimida ishlaydi va kabel interneti yetib bormagan joylarda barqaror ulanish uchun mo‘ljallangan.
Model masofaviy obyektlar, dala hovli, ombor, IP videokuzatuv, VPN, masofadan ishlash hamda qishloq va shahar chetidagi ulanishlar uchun qo‘llanadi. Grid antenna konstruksiyasi shamol yuklamasini kamaytiradi, -40°C dan 70°C gacha sinovdan o‘tgan harorat diapazoni esa tashqi sharoitda ishlashga yordam beradi.
O‘zbekiston sharoitida LHGG LTE7 kit biznes, provayder tarmoqlari va shahar tashqarisidagi obyektlar uchun professional MikroTik LTE CPE yechimidir: LTE Cat7 yuklab olishda 300 Mbps gacha, yuklashda 100 Mbps gacha, B28 va B32 diapazonlarini qo‘llab-quvvatlash, RouterOS va PoE quvvatlanish.
| Asosiy xususiyatlar | |
|---|---|
| Product code | LHGGR&R11e-LTE7 |
| Architecture | ARM 64bit |
| CPU | 88F3720 |
| CPU core count | 2 |
| CPU nominal frequency | 800 MHz |
| CPU Threads count | 2 |
| RouterOS license | 3 |
| Operating System | RouterOS v7 |
| Size of RAM | 256 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| MTBF | Approximately 200'000 hours at 25C |
| Tested ambient temperature | -40°C to 70°C |
| Antenna kuchaytirishi | 17 dBi |
| Quvvatlanish | |
| Number of DC inputs | 1 (PoE-IN) |
| Max power consumption | 8 W |
| Max power consumption without attachments | 8 W |
| PoE in | 802.3af/at |
| Cooling type | Passive |
| PoE in input Voltage | 12-57 V |
| Mobile | |
| 3G Category | R8 (DL: 42.2 Mbps; UL: 5.76 Mbps) |
| 3G bands | 1 (2100 MHz), 3 (1800 MHz), 5 (850 MHz), 8 (900 MHz) |
| LTE Category | 7 (DL: 300 Mbps; UL: 100 Mbps) |
| MIMO DL | 2x2 |
| MIMO UL | 1x1 |
| LTE FDD bands | 1 (2100 MHz), 3 (1800 MHz), 5 (850 MHz), 7 (2600 MHz), 8 (900 MHz), 20 (800 MHz), 28 (700 MHz) |
| LTE TDD bands | 38 (2600 MHz), 40 (2300 MHz), 41 (2500 MHz) |
| TAC | 35312597 |
| Ethernet | |
| 10/100/1000 Ethernet ports | 1 |
| Peripherals | |
| Number of SIM slots | 1 Modem (Micro SIM) |
| MiniPCI-e slots | 1 |
| Boshqa imkoniyatlar | |
| Mode button | Yes |
| Sertifikat va himoya | |
| Certification | CE, EAC, ROHS |
| IP | 54 |
| Komplektatsiya | |
| Power adapter | 24V 0.8A power adapter |
| PoE injector | Gigabit PoE injector |
| Hose clamp | 2 |
| Screw kit | K-LHG screw kit |
Hech qanday post topilmadi
Расскажите нам что-нибудь об этом и помогите другим принять правильное решение
Sharh yozingНаша компания производит доставку по всему Узбекистану
Мы предлагаем только те товары, в качестве которых мы уверены
У вас есть 30 дней, для того чтобы протестировать вашу покупку
© 2019 - 2026 EKOM. © Designed by AlexorLine